Академія патрульної поліції – вдала реформа сучасної України

1392

Для того, щоб Україна стала  привабливою для великих інвестиційних вливань, надважливо, щоб силові органи, зокрема поліція, були професійними та сучасними, адже тільки так можна захистити права власника, та надати йому можливість відчувати себе безпечно та комфортно в нашій країні.

Вже тривалий час в Україні вдало працює Академія патрульної поліції, яку щє іноді називають просто “Українська поліцейська академія”.  Академія патрульної поліції – це нова система освіти поліцейських, що створена за ініціативою МВС України за допомогою колег із США та Канади, сучасні аудиторії, професійні викладачі і багато інших цікавих та сучасних нововведень.

В академію може поступити кожен, хто вірить в свою країну, реформу поліції та свої сили, має високі фізичні та інтелектуальні показники, фізичну та психологічну витривалість.

Forbiz запитав детальну інформацію про академію у найбільш цікавих та яскравих (за версією Forbiz) ії представників, які на наших очах роблять нашу країну прогресивною та сучасною. Можливо, деякі з цих людей через декілька років будуть складати справжню міцну державну еліту.

Максим Лободзінський. Заступник начальника курсу

Академія патрульної поліції

Що зараз вже подобається в Академії?

Подобається, в першу чергу, здоровий глузд, також постійний розвиток і професійна команда Академії. Подобається реалізація основної мети: навчити, підготувати, виховати поліцейського як людину та особистість, що керується трьома принципами: чесністю, професіоналізмом та самовідданістю. Мені дуже подобається, що я можу розвиватися на службі, проявляти ініціативу та впроваджувати зміни. Але найбільше задоволення мені приносить служба поряд з однодумцями, патріотичними, принциповими і відкритими людьми.

Як буде змінюватися в Академія патрульної поліції в майбутньому?

В Академію приходять прості чоловіки і жінки із стандартними життєвими цінностями, які часто навіть не мають уявлення чим поліція займається. І дуже важливо, щоб ці люди могли пояснити, чому хочуть служити в поліції. Щиро. Без пафосу та маніпуляцій. Адже, бути поліцейським- це не просто ходити на роботу. Це стиль життя. Це вибір зі своїми перевагами та недоліками. На даний момент я вважаю, що Академія патрульної поліції у місті Києві є найкращим місцем для первинної підготовки майбутнього поліцейського. Не буду конкретизувати, як я бачу загалом розвиток Академії, але я назву напрями, які важливі для мене, як заступника начальника курсу: зміцнення службової дисципліни, організація виховної та патріотичної роботи, організація роботи з командирами груп, підтримання традицій Академії та масові заходи зі слухачами. Це постійний процес, який щоразу повинен покращуватись і підлаштовуватись до актуальних завданнь.

Як Ви бачите продовження реформи поліції?

Бачу продовження реформи, якщо будуть зрушення у так званому «законодавчому решеті». Зокрема, це більші повноваження поліцейського, які і більша відповідальність, працюючі алгоритми дій, які, відповідно до букви закону, будуть давати поліцейським якісно робити свою справу, достойне грошове забезпечення і соціальний пакет, де враховується специфіка роботи, екстремальні умови із ризиком для життя, бо це фізично і морально важка робота. Прозора і справедлива кадрова політика та умови праці, де не будуть замовчуватись проблеми, де перестануть застосовувати метод: «не бути, а робити вигляд», де буде більше здорового глузду та конструктиву. Тоді, я переконаний, і буде вдале та якісне продовження реформи.

Ірина Чаплінська. Командир навчальної групи ПП-63

photo_2019-07-12_13-27-44

Я прийшла в поліцію служити на користь своїй Батьківщині, допомагати людям, відстоювати справедливість – це найкраще що може бути. Та при цьому всьому ще й бути впевненим в завтрашньому дні, маючи повний соц.пакет та можливість розвитку по службі. Робота поліцейського для мене як самореалізації.

Наша академія то як велика родина, починаючи від обслуговуючого персоналу і закінчуючи керівництвом можу з впевненістю сказати,що всі ці люди справжні професіонали своєї справи. Спілкування, підтримка, цікаві об’єднуючі спортивні заходи, спільне дозвілля, можливість самореалізуватися. Академії виховує та допомагає стати
“Гідним довіри”, відкриває нові шляхи в житті!

       Валентин Євтух. Командир навчальної группи ПП-60

Євтух Валентин Володимирович

Чому я прийшов в патрульну поліцію?
Ще з дитинства цікавився військовою справою та діяльністю правоохоронних органів. Після чого пішов навчатись в університет в Польщу на напрямок «внутрішня безпека», там я отримав великий досвід і дізнався, як працює поліція там. Коли після навчання я повернувся в Україну – вирішив використати свій досвід та знання, щоб допомогти суспільству, а також далі розвиватися в такому напрямку.

Стосовно реформи поліції, на мою думку, реформа гарно спрацювала в новоствореній «Патрульній поліції», зникла тотальна корупція, в деяких регіонах зникла і «палочна система», але в «старих органах» залишилось 70% тих самих людей, які працювали ще в «Міліції» і більшість з них продовжують тягнути всіх вниз.

Які я бачу плюси «АПП»?
В академії працює багато чудових викладачів, які дійсно навчають з особистого досвіду, як потрібно буде працювати «на лінії». Також керівництво академії дуже відкрито та лояльно ставиться до слухачів, що дуже тішить. Ще одним великим плюсом академії є те – що відраховують більшість тих, хто ще не готовий до подібної роботи.

                                                                            Богдана Певко. Заступник командира навчальної групи ПП-66

Богдана Певко

З раннього дитинства ця професія поліцейського неймовірно вабила мене.
На мій погляд, робота поліцейского є однією з найбільш важливих та необхідних у суспільстві.
Адже так приємно усвідомлювати, що ти можеш допомагати людям, не дивлячись що працівника поліції на кожному кроці, під час чергового виклику, може застати небезпека, що може загрожувати життю.

Я готова до всіх труднощів, які траплятимуться на моєму шляху до рядів національної поліції України!

Я вирішила стати до рядів поліції задля того, аби надані законом права та свободи громадян України були захищені, аби кожен, хто стикнувся з бідою, знав, що він може знайти розуміння та підтримку з боку захисника закону – поліцейського.

Академія патрульної поліції функціонує під гаслом:”Чесність! Професіоналізм! Самовідданість!”, і саме ці якості й виховує у всіх слухачів академії, завдяки курсу первинної професійної підготовки, яка включає в себе широкий діапазон дисциплін, максимально наближених до вимог, що затребувані у роботі поліцейського.

Особливо вразили заняття з контраварійного керування автомобілем, це неабиякий досвід, адже заняття проводять справжні професіонали своєї справи, які вкладають по максимуму в кожного із слухачів. Академія має затишні аудиторії, місця що обладнані для відпрацювання різних ситуацій та сценаріїв, сучасний мультимедійний тир, що надає змогу попрацювати над своїми помилками, тренувати реакцію та навички поводження зі зброєю.

Чудові викладачі, які вже мають досвід роботи на лінії, і на своєму прикладі, пройшовши через різні робочі ситуації, мають змогу донести до нас навчальний матеріал та практичні навички більш ефективно.

На мою думку, аби будувати щось нове, необхідно досконало вивчити та опрацювати “старі” помилки. Адже успіх будь якої реформи залежить від ефективної роботи молодих та потенційних, що є гвинтиками в системі, та мудрості досвідчених, що є двигуном

Катерина Бакунець. Заступник командира навчальної групи ПП-67

Катерина Букінець

Замислюючись про свою майбутню професію ще з шкільних років, хотілось бути корисною суспільству і своїй державі. І зараз коли випала така можливість, я вирішила використати цей шанс.Поліцейський, хто він особисто для мене? Чому саме поліцейський?

Я не один раз чую такі питання стосовно себе. Насамперед хочу сказали,що напевно немає наскільки потрібної і важливої професії у світі, як професія поліцейського. Завжди є необхідність у підтриманні поравопорядку, у дотриманні законів і захисті громадян. Тому як кожен громадянин, який дійсно любить свою державу, хоче щоб вона процвітала і насамперед, щоб в ній був мир і злагода,я вибрала цей шлях.

Думаю, що саме в цій сфері суспільного життя я буду найбільш корисною. Багато хто скаже, що це небезпечно,важко і багато інших причин, через які не варто бути поліцейським. Але я не шукаю легких шляхів,ніколи не відступаю і цілеспрямовано іду до своєї мети.